Mamuxa Doğal Ürünler
Alışveriş Sepeti

Tütsü ve Ritüel Setleri

Marka: Mamuxa
Ağaç Tütsüler Seti: Doğal Enerjinin Büyülü Dokunuşu Palo Santo, Sandal Ağacı ve Öd Ağacı'nın mistik kokularını keşfedin, mekanlarınızı arındırın, stresten kurtulun ve zihninizi berraklaştırın.Set İçeriği: 15 gr Palo Santo Tütsü Çubuğu 15 gr Sandal Ağacı Tütsü Çub..
290,00 TL
Vergiler Hariç:290,00 TL
Marka: Mamuxa
Ağaç Tütsüler Seti No.2: Doğal Enerjinin Büyülü Dokunuşu Palo Santo, Öd Ağacı ve Adaçayı'nın mistik kokularını keşfedin, mekanlarınızı arındırın, stresten kurtulun ve zihninizi berraklaştırın.Set İçeriği: 15 gr Palo Santo Tütsü Çubuğu 15 gr Öd Ağacı Tütsü Çubuğu ..
290,00 TL
Vergiler Hariç:290,00 TL
Marka: Mamuxa
Doğal Adaçayı Tütsü Buketi: Enerji Temizliğinin GücüDoğal adaçayı tütsü buketi, mekanlarda enerji temizliği yapmak ve negatif enerjiyi uzaklaştırmak için ideal bir üründür. Yüzyıllardır kutsal bir bitki olarak kabul edilen adaçayı, arınma, koruma ve huzur duygularını çağırır. Bu paket, iki adet el y..
190,00 TL
Vergiler Hariç:190,00 TL
Marka: Mamuxa
Lavanta Tütsü Buketi: Rahatlığın ve Huzurun KokusuLavanta Tütsü Buketi -2 adet-, hafif ve canlandırıcı kokusuyla sizi doğanın huzurlu atmosferine taşır. Yüzyıllardır şifa, aşk ve arınma ritüellerinde kullanılan lavanta, "melek otu" olarak da bilinir. Depresyon ve üzüntüyü uzaklaştırarak raha..
210,00 TL
Vergiler Hariç:210,00 TL
Marka: Mamuxa
Kutu Fabula Tütsü Seti / Hikaye: Sevginin Anahtarı Kalp ÇakranızdaBu özel set, sevginin ve romantizmin anahtarı olan kalp çakranızı açarak sevdiklerinizle derin bir bağ kurmanıza yardımcı olacak.Kalp Çakrası Nedir?Vücudumuzdaki yedi ana çakradan biri olan kalp çakrası, sevgi, şefkat, emp..
1.650,00 TL
Vergiler Hariç:1.650,00 TL
Marka: Mamuxa
Mamuxa Mini Tütsü Seti - Palo Santo / Adaçayı Kendinizi Doğal Enerjinin Büyülü Etkisine Bırakın Palo Santo'nun mistik kokusunu ve adaçayının arındırıcı gücünü keşfedin. Mamuxa Mini Tütsü Seti ile mekanlarınızı temizleyin, stresten arının ve zihninizi berraklaştırın.Set İçeriği: ..
450,00 TL
Vergiler Hariç:450,00 TL
Marka: Mamuxa
Mamuxa Mini Set - Palo Santo / Lavanta: Sevdiklerinize Mis Kokulu Bir HediyeMamuxa Mini Set - Palo Santo / Lavanta, sevdiklerinize Palo Santo'nun mis kokusunu ve doğal enerjisini sunmanın şık ve zarif bir yoludur. Bu özel set, evinizi huzur ve dinginlikle dolduracak bir dizi üründen oluşmaktad..
450,00 TL
Vergiler Hariç:450,00 TL
Marka: Mamuxa
Mamuxa Mini Set Sandal: Sandal Ağacı ve Adaçayı Tütsüsüyle Huzur ve DinginlikSandal ağacının büyülü kokusunu sevenlere: Mini Set Sandal, huzur ve dinginlik dolu bir atmosfer yaratmak için ideal bir seçim.Set İçeriği: 3 adet Sandal tütsü çubuğu 2 adet Doğal ada..
450,00 TL
Vergiler Hariç:450,00 TL
Marka: Mamuxa
Mamuxa Tütsü Seti - Palo Santo: Sevginin ve Şifanın Doğal DokunuşuKalbinizi sevgi ve şifanın doğal kokusuyla sarıp sarmalayın, ruhunuzu huzura kavuşturun. Set İçeriği: Sevginin ve Şifanın Muhteşem Buluşması Kurutulmuş Gül ve Yasemin Çiçekleri:Anlayış, samimiyet ve sevgi duygu..
600,00 TL
Vergiler Hariç:600,00 TL
Marka: Mamuxa
Mamuxa Tütsü Seti - Sandal: Sevginin ve Şifanın Doğal DokunuşuKalbinizi sevgi ve şifanın doğal kokusuyla sarıp sarmalayın, ruhunuzu huzura kavuşturun. Set İçeriği: Sevginin ve Şifanın Muhteşem Buluşması Kurutulmuş Gül ve Yasemin Çiçekleri:Anlayış, samimiyet ve sevgi duyguları..
600,00 TL
Vergiler Hariç:600,00 TL
Marka: Mundo Mondo
Balance Tütsü Setimiz ile Dengeyi Yakalayın Balance Tütsü Setimiz: Bir kutu Balance Bitkisel Tütsü Karışımı (Benzoin, Lavanta, Gül, Yasemin), bir adet Adaçayı Tütsü Buketi, Seramik Tütsülük, 5 adet Tütsü Kömürü ve Tütsü Kumu ile bir araya gelen bu özel set, ruhunuzu arındırır, stresi azaltır..
460,00 TL
Vergiler Hariç:460,00 TL
Marka: Mundo Mondo
Benzoin Tütsü Setimiz ile Evreninizin Enerjisini Yenileyin Benzoin Tütsü Setimi: Ruhunuzu besleyen ve evreninizin enerjisini yenileyen özel bir set. Doğal Benzoin Reçine Tütsü, Adaçayı Tütsü Buketi, Seramik Tütsülük, Tütsü Kömürü ve Tütsü Kumu ile bir araya gelen bu set, meditasyon ve yo..
460,00 TL
Vergiler Hariç:460,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)