Mamuxa Doğal Ürünler
Alışveriş Sepeti

İade ve Değişim

Mamuxa -www.mamuxa.com.tr-’dan yaptığınız alışverişte %100 memnun kalmadıysanız, ürünü değiştirebilir ya da para iadesi talep edebilirsiniz. Ürününüz size teslim edildikten sonra 14 gün boyunca iade edebilirsiniz. Bu hizmetimizden yararlanabilmeniz için; ürünün kullanılmamış gönderildiği gibi kutusunda, paketinde ve e-posta olarak gönderilen e-faturanın [email protected]'ye beraber gönderilmesi gerekmektedir. Bu şartları sağlamayan ürünlerin iade veya değişim işlemi gerçekleştirilmez. Memnun kalmadığınız bir ürünü www.mamuxa.com.tr’ye kolayca iade edebilirsiniz. İade talebinizle ilgili e-posta - [email protected] - adresinden Mamuxa Müşteri Hizmetleri'ne bilgi verdikten sonra ürününüzü size belirtilen kargo ile geri gönderebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün bize ulaştığında birimimiz tarafından değerlendirilir. İadeniz gerçekleştiğinde size bilgisi iletilir.
 • Ürününüzü, teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
 • İade etmek istediğiniz ürün, faturasıyla, orijinal kutusunda - paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalıdır.
 • İade talebinde bulunduğunuz ürünü orijinal faturasıyla, anlaşmalı kargo firmamızın gönderici kodu ile göndermelisiniz. Gönderici kodunu Mamuxa Müşteri Hizmetleri'nden tedarik edebilirsiniz.
 • Mamuxa’ya sadece yeniden satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ürünlerin iadesi yapılır. Fatura arka yüzünde iade sebebini belirttiğiniz ya da değişim talebinde bulunduğunuz takdirde, ürün bedeli hesabınıza iade edilir veya değişim gerçekleşir.
 • İade kargonuz bize ulaştığında, tarafımızdan incelenir. İptal edilen siparişlerinizin tutarı, ödeme yaptığınız kredi kartına ya da banka hesabına iade edilir. İadenizin ekstrenize ya da hesabınıza yansıması, bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 İade Prosedürü:1. Adım: İade başvurunuzu yapın
 • Mamuxa müşteri hizmetlerine e-posta [email protected] ile iade talebinizi açıkça belirtin.
 • Eğer ürünün faturası kurumsal ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, “Ürün Birim Fiyatı + KDV” şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde tamamlanamamaktadır.
 • İade yalnızca ürünü satın alan kişilerden kabul edilir.
2. Adım: Ürünü orijinal kutusuna koyun
 • İade etmek istediğiniz ürünün orijinal kutusu yada paketinin içine yerleştiriniz. Ürün ve ürün kutusunun teslim aldığınız şekliyle, orijinalliği bozulmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması halinde iadeniz kabul edilebilir
3. Adım: Müşteri hizmetlerine ulaşın
 • [email protected]’ye e-posta göndererek, iade talep ettiğinizi belirtiniz.
 • İade etmek istediğiniz ürünü, orijinal kutusu ve faturası ile birlikte müşteri hizmetlerinin bildirdiği kargoya gönderici kodu ile beraber teslim ediniz.
4. Adım: İadeniz www.mamuxa.com.tr’ye ulaştığında
 • Mamuxa; iade paketinizi teslim aldıktan sonra, ürünleri kontrol eder ve ödemeyi yaptığınız kredi kartına ya da banka hesabına paranızı iade eder.
Kullanılan ürün için geri bildirim:Kullanım sonucu karşılaşılan problemlerde inceleme sürecimiz üzerinden işlem gerçekleşir. İncelenmesi talebiyle iadesini talep ettiğiniz tarafımızdan incelenir ve  5 iş günü içerisinde yapılan inceleme sonucunda, inceleme durumu tarafımızdan sizlere bildirilir.