Mamuxa Doğal Ürünler
Alışveriş Sepeti

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişinizin içerisinde değişiklik yapılamamaktadır. Siparişinizde değişiklik yapmak isterseniz eğer siparişiniz kargoya verilmediyse eski siparişinizin ödemesi iade edilir. Daha sonra tekrar yeni bir sipariş oluşturmanız gerekmektedir. Eğer siparişiniz kargoya teslim edildiyse ürünleri tarafımıza değişim talebiyle göndermeniz gerekmektedir.
Siparişlerinizin durumunu “HESABIM > SİPARİŞLERİM > SİPARİŞ DETAYI” ekranından takip edebilirsiniz.
Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı ile yapabilirsiniz.
Ödemeniz onaylandıktan sonra siparişiniz ortalama 1-3 iş günü içerisinde teslim edilecektir. Özel gün ve haftalarda, resmi tatillerde ve olağanüstü durumlarda ürün teslimatlarında gecikmeler yaşanabilir.
Yurt dışından sipariş verilememektedir.
Ürünlerimizi PTT Kargo ve MNG Kargo ile ulaştırıyoruz. Aynı şekilde iadelerinizi de PTT Kargo ve MNG Kargo aracılığıyla tarafımıza ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.
Kargonuzun gelmemesi durumunda lütfen "Hesabım > Siparişlerim > Sipariş detayı" kısmına kargo bilgilerinizi (kargo firmanız ve kargo takip numaranız) not ediniz. PTT Kargo ya da MNG Kargo müşteri hizmetlerini arayarak paketinizin kargo durumu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
"Hesabım > Siparişlerim > Sipariş Detayı" bölümünde sipariş numaranızın yanında bulunan kargo takip linkine tıkladığınızda seçmiş olduğunuz teslimat türüne göre PTT Kargo veya MNG Kargo'nun sitesine otomatik olarak bağlanıp durumu takip edebilirsiniz.
Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde sitemize kayıt olurken belirttiğiniz e-posta adresinize kargo şirketiniz ve kargo takip numaranızı içeren bir bilgilendirme e-postası gönderilecektir.
[email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetleriyle iletişime geçmenizi rica ederiz.
Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra adres değişikliği yapamıyoruz. Bu tipte siparişinizin teslim edildiği kargo firmasının müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Ürünleriniz yalnızca belirttiğiniz adrese ve kişiye teslim edilebilir. Bunun dışında müşteri hizmetleriyle iletişime geçmediğiniz sürece ürün başka bir adrese teslim edilemez.