Mamuxa Doğal Ürünler
Alışveriş Sepeti

Reçine Tütsüler

Marka: Mundo Mondo
Benzoin Reçine Tütsü: Odaklanma, Huzur ve Pozitif Enerji Benzoin, tarihi boyunca tütsü ve parfüm olarak kullanılmış, kutsal alanları kutsallaştırmak ve yüksek ruhsal güçleri çekmek için yakılmıştır. Tatlı ve vanilya benzeri kokusu ile zihni sakinleştirir, duygusal dengeyi destekler ve pozitif en..
280,00 TL
Vergiler Hariç:280,00 TL
Marka: Mundo Mondo
Günlük (Sığla) Reçine Tütsü: Maneviyat, Huzur ve Şifa Asya ve Afrika'da yetişen Günlük (Sığla) ağacından (Boswellia) elde edilen aromatik bir reçinedir. 5.000 yıldan uzun süredir tütsü, ilaç ve parfüm olarak kullanılan bu değerli reçine, büyüleyici bir kokuya ve şifalı güce sahiptir. ..
240,00 TL
Vergiler Hariç:240,00 TL
Marka: Mundo Mondo
Mür (Myrrh) Reçine Tütsü: Manevi Arınma, Şifa ve Sakinlik Mür (Myrrh), Etiyopya, Kenya ve Hindistan gibi ülkelerde yetişen Myrrh ağaçlarından elde edilen aromatik bir reçinedir. 5.000 yıldan uzun süredir şifalı ve manevi amaçlarla kullanılan bu değerli reçine, büyüleyici bir kokuya ve şifalı güc..
320,00 TL
Vergiler Hariç:320,00 TL
Marka: Mundo Mondo
Tütsü Kullanım Talimatı ve Dikkat Edilmesi Gerekenler Tütsü Setinizi Nasıl Kullanabilirsiniz? Tütsü kabınızı tütsü kumuyla doldurun. Kabınızı devrilmeyecek şekilde, ısıya dayanıklı ve yanmaz bir yüzeye yerleştirin. Tütsü kömürünü, girintili kısmı üste gelecek şekilde k..
190,00 TL
Vergiler Hariç:190,00 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)