Mamuxa Doğal Ürünler
Alışveriş Sepeti

Mamuxa Tütsü Seti - Palo Santo

Mamuxa Tütsü Seti - Palo Santo
Mamuxa Tütsü Seti - Palo Santo
Mamuxa Tütsü Seti - Palo Santo
Mamuxa Tütsü Seti - Palo Santo
Mamuxa Tütsü Seti - Palo Santo
Mamuxa Tütsü Seti - Palo Santo
Mamuxa Tütsü Seti - Palo Santo
Mamuxa Tütsü Seti - Palo Santo
Mamuxa Tütsü Seti - Palo Santo

Ürün Açıklaması

Mamuxa Tütsü Seti - Palo Santo: Sevginin ve Şifanın Doğal Dokunuşu

Kalbinizi sevgi ve şifanın doğal kokusuyla sarıp sarmalayın, ruhunuzu huzura kavuşturun.

Set İçeriği: Sevginin ve Şifanın Muhteşem Buluşması
 • Kurutulmuş Gül ve Yasemin Çiçekleri:
 • Anlayış, samimiyet ve sevgi duygularını derinleştiren, bulunduğu mekana sevgi enerjisi yayan güller ve duygusal olarak besleyici, canlandırıcı ve huzur verici, sevgiyi ve romantizmi besleyen yasemin çiçekleri.
 • İncili Makabe Deniz Kabuğu:
 • Muhteşem güzelliği ve doğal enerjisiyle size ilham verecek, ortalama 12-13 cm boyutlarındaki bu deniz kabuğu her ortamda zarif bir dokunuş yaratacak.
 • Balmumu Mum:
 • Doğal balmumundan özenle üretilmiş, hafif bal kokusuna sahip bu mum, meditasyon ve yoga gibi uygulamalarınıza eşlik ederek ruhunuza huzur katacak.
 • Palo Santo Ağaç Tütsü Çubukları:
 • Büyülü kokusuyla arındırıcı, rahatlatıcı ve canlandırıcı bir etkiye sahip Palo Santo çubukları, negatif enerjiden arınmanıza ve mekanlarda enerji temizliği yapmanıza yardımcı olacak.
Ürün Özellikleri: Doğallığın Saf DokunuşuGül

Anlayış, samimiyet ve sevgi duygularını derinleştirerek ruhunuza dokunan güller, bulunduğu mekana sevgi enerjisi yayarak huzurlu bir ortam yaratır. Kurutulmuş gonca güllerinizi yattığınız odada ya da çalışma alanınızda kapağı açık bir şekilde bulundurabilir, hem güzelliklerinden hem de kokularından faydalanabilirsiniz.

YaseminDuygusal olarak besleyici, canlandırıcı ve huzur verici bir etkiye sahip yasemin çiçekleri, sevgiyi ve romantizmi besleyerek ruhunuza pozitif enerji taşır. Kuru yasemin çiçeklerinizi kapağı açık bir şekilde yaşam alanınızda bulundurabilir, etrafa yaydıkları hoş enerjiden faydalanabilirsiniz.İncili Makabe Deniz KabuğuOrtalama 12-13 cm boyutlarındaki bu deniz kabuğu, her ortamda zarif bir dokunuş yaratarak doğal enerjisiyle size ilham verir. Her kabukta incilerin sayısı ve şekli değişiklik göstererek her birini eşsiz kılar.Balmumu MumParafen, renklendirici ve sentetik koku vericiler içermeyen, doğal balmumundan özenle üretilmiş bu mum, hafif bal kokusuna sahiptir. Balmumu, genç işçi arıların büyük emeklerle oluşturdukları doğal ve oldukça şifalı bir üründür. Mumunuzu kullanırken bu harika ham maddenin asıl sahiplerinin ve onları elleriyle ürüne dönüştürenlerin çalışmalarını hatırladığınız, gerekli sevgi ve özeni esirgemediğiniz için şimdiden teşekkürler.Palo SantoBüyülü kokusuyla arındırıcı, rahatlatıcı ve canlandırıcı bir etkiye sahip Palo Santo çubukları, konsantrasyon ve yaratıcı akış için eşsiz bir yardımcıdır. Palo Santo tütsüsü negatif enerjiden arınma, mekanlarda enerji temizliği ve iyi şans için yıllardır kullanılmaktadır.Nasıl Kullanılır?: Kolay ve Rahat Bir Tütsü Deneyimi
 1. Ağaç tütsünüzün tütmesini sağlamak için mum ya da çakmak gibi küçük bir ısı kaynağı yeterli olacaktır. Ucunu ısı kaynağına doğru aşağıya bakacak şekilde tutun ve mini bir alev oluşmasına izin verin.
 2. 30 saniye – 1 dakika kadar yandıktan sonra çubuğu üfleyerek söndürün.
 3. Tütsüyü mutlaka ateşe dayanıklı, yanmaz (metal, cam ya da seramik) bir kap içine yerleştirmelisiniz.
 4. Tütsünüzü çocukların, hayvanların ulaşamayacağı güvenli bir yere koyduğunuzdan ve gıdalardan uzak olduğundan emin olun.
 5. Tütsünüzü birçok kez kullanabilirsiniz.
Oluşan dumanla:
 1. Enerji temizliği yapmak istediğiniz yeri tütsüleyebilir,
 2. Meditasyonlarınızda,
 3. Masaj çalışmalarınızda ve
 4. Tüm manevi törenlerinizde rahatlatıcı özelliğinden faydalanabilirsiniz.
Uyarılar:
 1. Ağaç tütsü ilaç değildir. Medikal amaçla kullanmayınız.
 2. Hamileler, emziren anneler ve solunum sorunu olanlar tütsü kullanmadan önce doktorlarına danışmalıdır.
 3. Tütsü yakarken her zaman pencereleri açık tutun ve ortamın havalanmasını sağlayın.
 4. Tütsüyü asla gözetimsiz bırakmayın.
Mamuxa Tütsü Seti ile:
 1. Sevginin ve şifanın doğal kokusuyla ruhunuzu huzura kavuşturabilir,
 2. Negatif enerjiden arınabilir,
 3. Mekanlarda enerji temizliği yapabilir,
 4. Meditasyon ve yoga gibi uygulamalarınıza eşlik edebilirsiniz.
Mamuxa Tütsü Seti:
 1. Doğal ve el yapımıdır,
 2. Herhangi bir kimyasal madde içermez,
 3. Çevre dostudur,
 4. Sevdiklerinize özel bir hediye seçeneği olabilir.
Mamuxa Tütsü Seti'ni hemen sipariş edin ve sevginin ve şifanın doğal dokunuşunu keşfedin!

Önemli Not: Tıbbi semptomlar ve tedavilerle ilgili bilgiler her zaman bir sağlık uzmanına danışılarak alınmalıdır. Bu metin tıbbi tavsiye olarak değerlendirilmemeli, sadece bilgilendirme amaçlı kullanılmalıdır.

 • Stok Durumu: Stokta var
 • SKU: mmx-set-02
 • UPC: 605928272708
600,00 TL
Vergiler Hariç: 600,00 TL

Bunları da beğenebilirsiniz

Kutu Fabula Tütsü Seti / Hikaye: Sevginin Anahtarı Kalp ÇakranızdaBu özel set, sevginin ve romantizmin anahtarı olan kalp çakranızı açarak sevdikl..
1.650,00 TL
Vergiler Hariç:1.650,00 TL
Mamuxa Tütsü Seti - Sandal: Sevginin ve Şifanın Doğal DokunuşuKalbinizi sevgi ve şifanın doğal kokusuyla sarıp sarmalayın, ruhunuzu huzura kavuştu..
600,00 TL
Vergiler Hariç:600,00 TL
Mamuxa Mini Set - Palo Santo / Lavanta: Sevdiklerinize Mis Kokulu Bir HediyeMamuxa Mini Set - Palo Santo / Lavanta, sevdiklerinize Palo Santo'nu..
450,00 TL
Vergiler Hariç:450,00 TL
Mamuxa Mini Set Sandal: Sandal Ağacı ve Adaçayı Tütsüsüyle Huzur ve DinginlikSandal ağacının büyülü kokusunu sevenlere: Mini Set Sandal, huzur v..
450,00 TL
Vergiler Hariç:450,00 TL
Mamuxa Mini Tütsü Seti - Palo Santo / Adaçayı Kendinizi Doğal Enerjinin Büyülü Etkisine Bırakın Palo Santo'nun mistik kokusunu ve adaçayının a..
450,00 TL
Vergiler Hariç:450,00 TL